Portal Rasmi

LEMBAGA LEBUHRAYA MALAYSIA

Hotline Info Trafik: 1800-88-7752 Tel: 603-8738-3000

Direktori Pegawai

No. Tel E-mel
Dato' Ir. Mohd Shuhaimi Bin Hassan
Ketua Pengarah
03-87383111 Shuhaimi@llm.gov.my
Mohd Firdaus bin Ismail
Pegawai Khas Kepada Ketua Pengarah
03-87383197 firdaus.ismail@llm.gov.my
Rozila Binti Abd. Samat
Pembantu Khas Ketua Pengarah
03-87383101 Rozila@llm.gov.my
Ir. Abdullah Hashim
Timbalan Ketua Pengarah (Bisnes)
03-87383113 Abdullah@llm.gov.my
Rohana Binti Hasan
Pembantu Khas Timbalan Ketua Pengarah (Bisnes)
03-87383103 Rohana-h@llm.gov.my
Ir. Sazali bin Harun
Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan)
03-87383112 Sazali@llm.gov.my
Siti Sahara binti Haron
Pembantu Khas Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan)
03-87383102 Sahara@llm.gov.my
Haslina binti Hashim
Pengarah Kanan Pengurusan
03-87383115 Haslina@llm.gov.my
Hazlinda Binti Kamarudin
Pembantu Khas Pengarah Kanan Pengurusan
03-87383105 Hazlinda@llm.gov.my
Ahmad Sharul Naimi bin Ahamad Shari
Pembantu Operasi Pejabat Ketua Pengarah
03-87383172 sharul.naimi@llm.gov.my