Portal Rasmi
LEMBAGA LEBUHRAYA MALAYSIA
Hotline Info Trafik:
1800-88-7752
Tel:
603-8738-3000
Bahasa Melayu
English
Lain - lain Bahasa
×
Laman Carian
Masukkan kata kunci
Search
Carian Terperinci
Arkib
Penerbitan
Pencapaian
Tender
×
Konfigurasi laman
Saiz Teks
Besar
Asal
Kecil
Pilihan Warna
Merah
Hijau
Biru
Asal
LLM
Menu
GALERI
GAMBAR AKTIVITI
VIDEO
AUDIO
PENERBITAN
BULETIN
LAPORAN TAHUNAN
GARIS PANDUAN/ MANUAL/ TERBITAN
MAKLUMAT KORPORAT
LATARBELAKANG
PROFIL
AHLI LEMBAGA
CARTA ORGANISASI
BAHAGIAN
DASAR DAN POLISI
INTEGRITI KORPORAT
KETUA PEGAWAI DIGITAL (CDO)
PENCAPAIAN
PIAGAM PELANGGAN
KPI
PENSIJILAN
PENCAPAIAN
TENDER
TENDER/SEBUTHARGA
KEPUTUSAN
ARKIB
PENGUMUMAN
BERITA
KERATAN AKHBAR
KENYATAAN MEDIA
KALENDAR AKTIVITI
E-PENYERTAAN
DASAR KERAJAAN
HUBUNGI KAMI
ALAMAT
ALAMAT
ADUAN DAN MAKLUMBALAS
UTAMA
GALERI
GAMBAR AKTIVITI
VIDEO
AUDIO
PENERBITAN
BULETIN
LAPORAN TAHUNAN
GARIS PANDUAN/ MANUAL/ TERBITAN
PELAN ANTIRASUAH ORGANISASI
ADDENDUM-A GUIDE TO PROJECT PROPOSAL AND VIABILITY
SISTEM DAFTAR KAEDAH/BAHAN/ TEKNOLOGI BARU DI LEBUH RAYA
MAKLUMAT KORPORAT
LATARBELAKANG
PROFIL
AHLI LEMBAGA
CARTA ORGANISASI
BAHAGIAN
DASAR DAN POLISI
INTEGRITI KORPORAT
KETUA PEGAWAI DIGITAL (CDO)
PENCAPAIAN
PIAGAM PELANGGAN
KPI
PENSIJILAN
PENCAPAIAN
Pelan Strategik LLM
Pelan Strategik Pendigitalan LLM
TENDER
TENDER/SEBUTHARGA
KEPUTUSAN
PENDAFTARAN KONTRAKTOR G1 CIDB
ARKIB
PENGUMUMAN
BERITA
KERATAN AKHBAR
KENYATAAN MEDIA
KALENDAR AKTIVITI
E-PENYERTAAN
DASAR KERAJAAN
HUBUNGI KAMI
ALAMAT
Direktori Pegawai
ADUAN DAN MAKLUMBALAS
Awam
Swasta
Warga LLM
Perkhidmatan Atas Talian
Tollroads Evaluation and Monitoring System (TEAMS)
Contract Management And Monitoring System (COMMAND)
Sistem Pengurusan Akaun Pengguna (SPAP)
Expressway Performance Indicator System (EPI)
Sistem Pemantauan Pembinaan Lebuhraya (SPPL)
Malaysian Highway Road Accident Analysis & Database System (MHROADS)
Sistem Pembangunan Tepi Lebuhraya (e-PTL)
Sistem Pengurusan Paparan Iklan (SPPI)
Sistem Maklumat Pengurusan Tanah (SMPT)
Maklumat Tender dan Sebutharga
TENDER/SEBUTHARGA
KEPUTUSAN
Muat Turun Borang
UTAMA
Swasta
KEPUTUSAN
Keputusan
Tajuk Tender / Sebutharga
Kontraktor Yang Berjaya
Nilai
LLM/ UB/TN-3-2/1/2/20 MENYIAPKAN KERJA-KERJA PEMBAIKAN DEWAN SERBAGUNA DAN KERJA-KERJA BERKAITAN UNTUK LEMBAGA LEBUHRAYA MALAYSIA (LLM) DI WISMA LEBUHRAYA KAJANG, SELANGOR DARUL EHSAN UNTUK TETUAN LEMBAGA LEBUHRAYA MALAYSIA
MAYANG MUARA SDN. BHD
RM 3009009.00
LLM/UB/SH: 14/6/3/20CADANGAN KERJA-KERJA MENGECAT SEMULA BAHAGIAN LUAR BANGUNAN, BUMBUNG DAN LAIN-LAIN DI PEJABAT WILAYAH TENGAH LEMBAGA LEBUHRAYA MALAYSIA, KAJANG, SELANGOR DARUL EHSAN
Monadz Enterprise
RM 84850.00
LLM/UB/SH: 13/5/3/20 CADANGAN KERJA-KERJA MEMBEKAL, MEMASANG, MENGUJI DAN MENTAULIAH 'OUTDOOR' UNIT BARU SISTEM PENGHAWA DINGIN JENIS BERPUSAT 'VARIABLE REFRIGERANT VOLUME' (VRV) DAN KERJA-KERJA BERKAITAN BAGI TINGKAT 3 (ZON 9-10), TINGKAT 2 (ZON 7), TINGKAT 1 & G (ZON 2) DI BLOK B, IBU PEJABAT, LEMBAGA LEBUHRAYA MALAYSIA, KAJANG, SELANGOR. (2020)
Binawira Engineering Sdn. Bhd
RM 568550.00
LLM/ UB/TN-4/1/5/20 PELANTIKAN PERUNDING UNTUK KAJIAN PEMBANGUNAN DOKUMEN BUILDING INFORMATION MODELLING (BIM) BAGI LEBUHRAYA- LEBUHRAYA DI BAWAH SELIAAN LEMBAGA LEBUHRAYA MALAYSIA
UMP HOLDINGS SDN. BHD
RM 203520.00
LLM/UB/SH: 19/1/5/20 CADANGAN KERJA-KERJA PENGGANTIAN BUMBUNG DAN MEMBAIKPULIH TANDAS DI BLOK A, B DAN C DI PEJABAT WILAYAH SELATAN, LEMBAGA LEBUHRAYA MALAYSIA, SENAI, JOHOR DARUL TAKZIM
CLASSIC ROSE
RM 377385.00
LLM/UB/SH: 15/7/3/20 CADANGAN KERJA-KERJA MEMBAIKPULIH DAN MENGECAT SEBAHAGIAN BUMBUNG DEWAN SERBAGUNA DAN PEMASANGAN PERMAIDANI PWTR LLM SERTA KERJA-KERJA BERKAITAN DI PEJABAT WILAYAH TIMUR LEMBAGA LEBUHRAYA MALAYSIA, KUANTAN, PAHANG DARUL MAKMUR
VIMIDA ENTERPRISE
RM 48945.00
«
13
14
15
16
17
»