Portal Rasmi

LEMBAGA LEBUHRAYA MALAYSIA

Hotline Info Trafik: 1800-88-7752 Tel: 603-8738-3000

Direktori Pegawai

No. Tel E-mel
Datuk Ir. Hj. Ismail Bin Md. Salleh
Ketua Pengarah Lembaga Lebuhraya Malaysia
03-87383111 Ismail@llm.gov.my
Ir. Mohd Shuhaimi bin Hassan
Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan)
03-87383112 Shuhaimi@llm.gov.my
Dato' Sr. Aziz Bin Abdullah
Timbalan Ketua Pengarah (Bisnes)
03-87383113 Aziz@llm.gov.my
Zuraida Binti Shaharudin
Pengarah Kanan Pengurusan
03-87383115 Zuraida@llm.gov.my
Rozila Binti Abd. Samat
Pembantu Khas Ketua Pengarah
03-87383101 Rozila@llm.gov.my
Che Parrihan Binti Ibrahim
Pembantu Khas Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan)
03-87383102 Parrihan@llm.gov.my
Rohana Binti Hasan
Pembantu Khas Timbalan Ketua Pengarah (Bisnes)
03-87383103 Rohana-h@llm.gov.my
Hazlinda Binti Kamarudin
Pembantu Khas Pengarah Kanan Pengurusan
03-87383105 Hazlinda@llm.gov.my
Mohd Fitri Bin Ruslan
Pembantu Operasi Pengurusan
03-87383172 fitri@llm.gov.my